قابلیتهای آتوسا ERP

مشخصات کلی AtoosaERP

تحت وب : این سیستم تحت وب و برپایه بروزترین تکنولوژی‌ها و استانداردهای برنامه‌نویسی جهانی پیاده سازی گردیده است. بر این اساس دسترسی کاربران به ویژه مدیران ارشد از هر نقطه به کمک یک خط اینترنت حتی از طریق تلفن همراه امکان‌پذیر خواهد بود.

• کمپانیهای متعدد : این سیستم تعریف کمپانی‌های متعدد زیرمجموعه یک هلدینگ را بر روی یک پایگاه داده‌ی مشترک پشتیبانی نموده و امکان تبادل اطلاعات بین کمپانیها و خلاصه‌سازی و تجمیع اطلاعات بر روی شرکت هلدینگ را دارا می‌باشد. همچنین امکانات لازم جهت طراحی ساختار متمرکز(Centralized)، نیمه متمرکز (Semi-Centralized) و غیر متمرکز (Decentralized) هلدینگ را فراهم می‌نماید.

• زبانهای متعدد : تعداد زبانهای واسط کاربری این سیستم نامحدود بوده و کاربران به راحتی و همزمان می‌توانند از زبانهای مختلف سیستم استفاده نمایند. همچنین کاربران این امکان را دارند که عناوین، راهنماهای عناوین و پیام‌های سیستمی را به دلخواه و بر اساس نیازها و فرهنگ محیط کسب و کار تغییر دهند.

• کاربران متعدد : کاربران و گروه کاربران نامحدود با نقشهای کاملا انعطاف‌پذیر حتی تا سطح دسترسی به فیلدها از امکانات مدیریت سیستم می‌باشد.

• واحد پولهای متعدد : امکان به کارگیری واحدهای پولی گوناگون و بروزرسانی ضریب تبدیلهای ارزی به صورت اتوماتیک از طریق اینترنت.

• تقویم‌های گوناگون : امکان تعریف تقویم اصلی، تقویم MPS، تقویم MRP، تقویم مالی به صورت کاملا جداگانه

 

.

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

آدرس: خیابان کریم خان زند - به سمت میدان هفت تیر - ساختمان تجاری اداری کریم خان - طبقه پنجم - واحد 51A               شماره تماس : 982188867519+

دریافت اطلاعات تماس آتوسا رایانه پارسیان روی تلفن همراه     download 
Top
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر و سریعتر سایت استفاده میکنیم . برای استفاده این وب سایت از کوکی ، لطفا با تایید این موضوع به ما این اجازه را بدهید مشاهده قوانین. من این سایت را تایید میکنم تایید