سیستم برنامه‌ریزی منابع سازمانی آتوسا (ATOOSAERP)

سیستم ATOOSAERP متولد شده از دو سیستم کامل MRPII/ERP تولیدی جهانی به نام‌های MAXCIM و BATCHMASTER می‌باشد که این دو سیستم را در دهه های 80 و 90 میلادی در امریکا تولید و به بازار ارائه نمودیم و به عنوان یک MRP II برتر شناخته شد و بیش از دو هزار شرکت‌ در سرتاسر امریکای شمالی، جنوبی، آسیا و اروپا به بهره¬برداری از آن پرداختند. لیسانس انحصاری محصول BATCHMASTER توسط کمپانی SAGE در سال 2002 خریداری شد و هم اکنون بخشی از آن تحت نام تجاری SAGE ERP X3 عرضه میگردد.
ATOOSAERP توسعه یافته دو سیستم مذکور بوده که با همکاری تنگاتنگ متخصصین امریکایی و ایرانی در ایران و برای شرکتهای ایرانی و هماهنگ با قوانین مالی و پرسنلی ایران سفارشی سازی گردیده که پس از پایلوت موفق آمیز آن در یک شرکت بزرگ تولیدی ایرانی روانه بازار شده است. مدیران ارشد ما به عنوان طراح و پیاده ساز این سیستم مجموعا سابقه ای بیش از سی سال کار و فعالیت در خارج از کشور و در صنایع و سیستم‌های برتر تولید از قبیل MRPII , ERP, MES, JIT, Lean Mfg دارند و در داخل کشور پروژه‌های بزرگی در سطح ملی در زمینه BPR، انتقال فن آوری (Technology Transfer) ، تولید و استقرار سیستم‌های کاربردی اجرا نموده اند. نظارت و پیاده سازی موفقیت‌آمیز بیش از چهل سیستم ERP برتر جهانی و همکاری با شرکت های بزرگ، مطرح و در عین حال پیچیده‌ تولیدی دنیا همانند: Marconi Lear Astronics , Toshiba, Rexon, Haskel International, Rogerson Aircraft Corp، Fujitsu Business System تنها بخشی از سوابق مدیران ارشد ماست. سیستم ATOOSAERP بیش از چهل ماژول تشکیل شده است و تمامی زوایای فرآیندهای کسب و کار شرکت‌های تولیدی را پوشش می¬دهد.
با بهره گیری از سی سال تجربه در نبض بازار تکامل و توسعه سیستم های ERP و همچنین بکارگیری نیروهای جوان و متخصص داخلی، تجربه جهانی خود را برای میهن عزیزمان به ارمغان آورده ایم.

ato2

ویژگی‌های پیشرفته و خاص این نرم‌افزار برای شما توانمندی عملیاتی خاصی را به ارمغان می‌آورد که به ندرت در راهکارهای نرم افزاری سازمان‌های دیگر می‌توان آن را یافت. این محصول نه تنها توانایی انجام عملیات اساسی موجود در کسب و کار را فراهم می کند بلکه همین مجموعه توانمندی‌ها را به صورت یکپارچه در قالب گردش کارهایی ساده و کارآمد و با یک User Interface ظریف و خوش‌طرح و در عین حال کارآمد، به شرکت یاری می دهد تا به جای مدیریت بر نرم افزار، توجه خود را بر نیازها و اولویت‌های کسب و کار خود متمرکز نماید و از منعطف‌ترین محیط‌های ERP بهره‌مند شود. با استفاده از ATOOSAERP شرکت ها می‌توانند از تحمیل هزینه¬های سربار بیشتر برمجموعه خود جلوگیری کنند زیرا که Lean Manufacturing یکی از اصول حاکم بر طراحی گردش‌کارهای ATOOSAERP است.
بعد از پیاده سازی این سیستم، شرکت ها شاهد منافع محسوس و نامحسوس بیشماری در این روش مدرن کسب و کار به صورت مستتر خواهند بود. از جمله: کاهش موجودی و فضای انبار، کاهش هزینه تولید، مواد و بهای تمام شده، افزایش نقدینگی، کاهش پرسنل با ارزش کاری پائین، رضایت مشتری و تکرار سفارشات و در نهایت بهبود موقعیت رقابتی و افزایش سهم بازار.

 

استاندارد های محصول
این سیستم مبتنی بر به روشها و استانداردهای جهانی (APICS، GAAP، IFRS) ساخته شده است و با توجه به پیاده سازی و تجربه عملی این نرم افزار در بیش از 2000 شرکت مطرح در خارج از کشور، این سیستم دارای مدلBest Practice منحصر به فرد در حوزه‌های تولید می باشد.

ato3

ویژگیهای کلی محصول

 • تحت وب
 • قابلیت پوشش هلیدینگها با 99 شرکت زیر مجموعه واجرای هم زمان آنها با ترازنامه شرکتی و تجمیعی
 • چند زبانه بودن
 • چند کاربره بودن (نا محدود)
 • قابلیت تعریف تقویم های متفاوت (شرکتی، مالی، برنامه ریزی، تولید و PM)
 • محیط سفارشی
 • واحدهای پولی متفاوت و تسهیل اتوماتیک نرخ ارز
 • قابلیت تعریف راهنمای سیستم و تغییر عناوین تا سطح فیلدهای هر فرم به غیر از داده‌های اصلی سازمان
 • مدیریت تقویم کاری به تفکیک هر سازمان
 • تعریف کاربران و سطوح دسترسی آنها
 • قابلیت تغییر محدوده داده‌ها در داخل محدوده‌های تعریف شده سیستم
 • قابلیت ایجاد گزارشات مختلف بر اساس داده‌های موجود در سیستم ((Report Generator

 

 

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

آدرس: خیابان کریم خان زند - به سمت میدان هفت تیر - ساختمان تجاری اداری کریم خان - طبقه پنجم - واحد 51A               شماره تماس : 982188867519+

دریافت اطلاعات تماس آتوسا رایانه پارسیان روی تلفن همراه     download 
Top
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر و سریعتر سایت استفاده میکنیم . برای استفاده این وب سایت از کوکی ، لطفا با تایید این موضوع به ما این اجازه را بدهید مشاهده قوانین. من این سایت را تایید میکنم تایید