انواع نمایندگی ها

آتوسا رایانه نمایندگان را در سه دسته طبقه بندی می‌نماید: نقره‌ ای، طلایی و پلاتین. هیچ تعهد یا هزینۀ سالیانه‌‌ای در این خصوص از شرکا دریافت نخواهد شد. در سطوح نقره ای و طلایی، نیاز به آموزشهای رسمی فروش و اعطای گواهی آموزش وجود دارد.
هر دسته از نمایندگان، نقش شریک را در یک فروش دارند. شرکای نقره ای کوچکترین نقش را در یک فروش دارند. نمایندگان طلایی نقش بسیار بیشتری در فروش دارند. شرکا می‌توانند دسته‌بندی خود را هر زمانی با دریافت آموزشهای لازم و گواهی‌های مربوطه برای حرکت از دسته‌ای به دستۀ دیگر تغییر دهند.

طبقه‌ بندی‌ها بصورت زیر هستند:
Silver
 نمایندگان نقره ای برای دریافت مجوز با عنوان نماینده نقره ای، هیچ آموزش یا دانش قبلی از محصول مورد نیاز نیست. پس از تعیین صلاحیت، شما فرآیند فروش را مدیریت کرده و موارد لازم را به اجرا خواهید گذاشت. در این سطح از نمایندگی، به شما برای فروش نرم افزار کمیسیون پرداخت خواهد شد.

Golden

نمایندگان طلایی به عنوان یک نماینده طلائی ، ما با هم در انعقاد فروش و پیاده سازی محصول فعالیت خواهیم کرد. بعنوان یک ضرورت، شما باید گواهی طلائی را کسب نمایید تا در هنگام نمایش محصول و درگیری در نصب و بکارگیری از آن مهارت لازم را کسب نمائید. پس از تکمیل مرحلۀ فروش، شما واجد شرایط واگذاری بخشی از خدمات حرفه‌ای نرم افزاری خواهید بود. در این سطح نمایندگی به شما برای فروش نرم افزار و پیاده سازی کمیسیون پرداخت خواهد شد.

Platinum
نمایندگان پلاتین دارای بالاترین سطح از نمایندگی در شرکت آتوسا رایانه هستند. در اینحال شما در چرخۀ فروش و بکارگیری آن بطور کامل وارد خواهید شد. با تکمیل برنامۀ Platinum Certification شما توانایی راهبری کل فرآیند را به تنهایی خواهید داشت. در این سطح نمایندگی به شما برای فروش نرم افزار کمیسیون پرداخت خواهد شد بعلاوه نقش زیادی در پیاده سازی محصول خواهید داشت..

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

آدرس: خیابان کریم خان زند - به سمت میدان هفت تیر - ساختمان تجاری اداری کریم خان - طبقه پنجم - واحد 51A               شماره تماس : 982188867519+

دریافت اطلاعات تماس آتوسا رایانه پارسیان روی تلفن همراه     download 
Top
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر و سریعتر سایت استفاده میکنیم . برای استفاده این وب سایت از کوکی ، لطفا با تایید این موضوع به ما این اجازه را بدهید مشاهده قوانین. من این سایت را تایید میکنم تایید