معرفی شرکت

امروز در فضای کسب‌وکار با واقعیت‌هایی مواجه هستیم که برخورد و رفتار مناسب با آنها می‌تواند باعث بقاء و تعالی سازمان گردد و عدم توجه به آنها فنا و رکود سازمانی را به دنبال خواهد داشت. جهانی شدن به همراه افزایش رقابت، پیچیدگی خدمات و محصولات مشتری مداری و ظهور کشور‌های صنعتی جدید از واقعیت‌های موجود در جهان می‌باشند.

در حوزه درون سازمان موضوعاتی مانند زمان پاسخگویی به نیاز مشتری‌، سرمایه‌گذاری در موضوعات مختلف کاری، هزینه‌های سازمان، کیفیت محصول، کیفیت فرآیند‌ها و مستندات مورد نیاز موضوعاتی مهم و قابل توجه می‌باشند. سازمانهای موفق و متعالی سازمان‌هایی هستند که با عنایت به شناخت واقعیت‌های پیرامونی و درونی توانسته‌اند با هزینه کم‌، کیفیت بالا، خدماتی بهتر و برخوردار از انعطاف لازم در صحنه رقابت باقی بمانند.


با بررسی به عمل آمده در این خصوص مشاهده می‌شود درصد بالایی (قریب به 90%) از این سازمانها از سیستم‌های مدیریت قوی مبنی برجزئیات برتر و استانداردهای جهانی بهره برده‌اند. کارآمدترین این سیستم‌ها‌، سیستم برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) می‌باشد که در تمامی سازمانهای موفق مورد استفاده می‌باشد. سیستم برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) با بهره گیری از یکپارچگی در سطح داده و فرآیند‌، تعامل سیستمی را به همراه یادگیری قابلیت سنجش و ارزیابی‌، قابلیت مشاهده تمام اجزاء سازمان در هر لحظه و در نهایت هوشمندی را در سازمان ایجاد می‌نماید.


صنعت ایران در حوزه‌های مختلف نیازمند توجه جدی به موضوعات مرتبط در این زمینه را دارد با پذیرش در تجارت جهانی با مسائلی مواجه خواهیم بود که عدم برنامه‌ریزی و دور اندیشی برای آنها سرنوشت ما را به آخرین جایگاه‌ها سقوط خواهد داد. واقعیتی که برصنعت ما حاکم است نشانۀ ضعف و کاستی جدی در حوزه سیستم‌های مدیریت دارد زیرا با وجود قیمت نسبتاً پائین مواد اولیه، انرژی، نیروی انسانی و در کنار آن استفاده از ماشین آلات مناسب و مدرن نمی‌توانیم در رقابت کیفیت و قیمت برنده باشیم. با بررسی این مسئله مهم به جایگاه برنامه‌ریزی و بهره‌برداری بهینه از منابع و نحوه مدیریت فرآیند تبدیل منابع به محصول بر می‌خوریم به اعتقاد ما در کنار مشکلات و مسائل دیگر موجود در کشور مسئله ضعف در سیستم‌های مدیریتی از اساسی‌ترین مواردی است که باید به آن پرداخت وتوجه نمود.


معرفی شرکت و توانمندی‌های آن:
شرکت آتوسا رایانه پارسیان از توسعه شرکت Strategic Manufacturing Solutions و شرکت کوروش رایانه پیشرو شکل گرفته است که دارای سابقه فعالیت گسترده در تولید و پیاده‌سازی سیستم‌های جامع MRPII/ERP در سطح جهانی (آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، آسیا و اروپا) می‌باشد.


بنیانگذاران و مدیران ارشد این شرکت دارای بیش از 30 سال سابقه کار و فعالیت در صنایع و سیستم‌های برتر تولیدی از قبیل MRPII , ERP, MES JIT, Lean Mfg. و جزو تعداد محدودی از پیشکسوتان و مشاورین عالی این صنعت در امریکا می‌باشند، که این تجربه را با خود به ایران آورده‌اند. در کارنامه ما طراحی و تولید موفقیت آمیز دو سیستم کامل MRPII/ERP جهانی مشاهده می‌شود که در دهه هشتاد و نود به عنوان MRPII/ERP برتر در بیش از 2000 کمپانی و شرکتهای تولیدی به بهره‌برداری رسیده است‌. همچنین مدیریت، مشاوره، نظارت و پیاده‌سازی موفقیت آمیز بیش از چهل سیستم ERP MRPII/ و همکاری با چندین شرکت از مطرح‌ترین و در عین حال پیچیده‌ترین شرکتهای تولیدی دنیا همانندشرکتهای زیر در سوابق ما ثبت شده است. این شرکتها به شرح زیر است:


Marconi Lear Astronics, Rexon/Wangtek، Boeing, Haskel International, Fujitsu Business stem, Korea Heavy Industry (Hanjung), Toshiba, Rockwell...


تجارب چندین دهه کار با بسته‌های نرم‌افزاری همچون SAP، BAAN، Oracle و مهمتر از همه تولید دو ERP/MRPII جهانی، شاید مهمترین پشتوانه ارزشمند در تولید نسخه جدید ERP شرکت آتوسا رایانه پارسیان بوده است که با همکاری و مشارکت نخبگان و متخصصین ایرانی و امریکایی تولید گردیده است.


سومین نسخه از مجموعه نرم‌افزارهای ERP/MRPII شرکت Strategic Manufacturing Solutions تحت نام Atoosa ERP بعد از MaxCim MRPII در دهه (1980) و BatchMaster در دهه (1990) می‌باشد، که در سال 2002 توسط شرکت SAGE خریداری گردید و امروزه بخشی از محصول SAGE X3 ERP می‌باشد، که این بار با تکیه بر توانمندی طراحان خارجی و برنامه‌نویسان ایرانی، بعد از چند سال به بازار ارائه گردیده است.


مهمترین مزیت Atoosa ERP به خصوص برای صنایع ایرانی در این است، که برای نخستین بار یک مدیریت منابع سازمانها و کارخانجات و .. با استانداردهای جهانی و به پشتوانه سابقه سه دهه فعالیت در کشورهای صنعتی دنیا، در داخل ایران برنامه‌نویسی شده. که همگام با قابلیتهای جهانی ERP، امکان بومی‌سازی این نرم‌افزار بر پایه نیازهای داخلی نیز مهیا گشته است، که از ویژه‌گی‌های زیر برخوردار است:

• برخورداری از تمام استانداردهای جهانی و قابل رقابت با محصولات تراز اول خارجی
• مالکیت صد در صد ایرانی هم در بعد مادی و هم در بعد معنوی
• سابقه پیاده سازی موفق در کلیه پروژه‌ها و در شرکتهای ایرانی.


آتوسا رایانه پارسیان مجموعه توانمندی است از تخصص‌های مورد نیاز شرکت‌های راغب به پیاده‌سازی سیستمهای جامع یکپارچه برنامه ریزی منابع سازمان (ERP) . که شامل معماری سازمانی از یک سو و پیاده‌سازی سیستمهای برتر تولید MRPII از سوی دیگر می‌باشد، که قطعا ترکیبی بی‌همتا و با ارزش برای ارائه سرویس پیاده‌سازی سیستمهای/MRPII ERP در ایران است.


ارزشهای بنیادی:
ارزشهای بنیادی ما که در قلب شرکت قرار دارد. باور ما بر این است که با ارزشهای هسته‌ای که برای حفظ آن متمرکز شده‌ایم و بیشترین داشته‌های خود را به سمت آن معطوف نموده‌ایم، به مشتریان خود به بهترین صورت سرویس داده و در بالاترین سطح یکپارچگی استانداردهای جهانی، راهکارهای به روز و را برای همه متقاضیان تامین می‌نماییم. ما بر این باور تاکید داریم که تمامی کارکنان ما باید به ارزشهای بنیادی شرکت متعهد بوده و آنرا انعکاس دهند تا بطور حقیقی به اهداف خود یعنی تامین بهترین راه حل تجاری ممکن برای مشتریان خود دست یابیم. ما به برجسته کردن ارزشهای بنیادی خود افتخار می‌کنیم. اعتقاد ما بر آن است که این ارزشها، تامین کنندۀ شالودۀ ارتباطات با تامین کنندگان، مشتریان، شرکاء و کارکنان ما خواهد بود.


    تفکر خلاق:
ما در میان گروه خود، تفکر خلاق را ارج نهاده و بر آن تاکید می‌نماییم. ما ایمان داریم که تفکر خلاق کلید اشتراک مساعی موفق برای دستیابی به اهداف تجاری است. تفکر خلاق به همه اعضای گروه امکان می‌دهد تا فراتر از توصیف‌های شغلی خود قدم بگذارند. با اجازه دادن به افراد برای کار با ظرفیتهای بالاتر، همه سود می‌برند. این کار امکان نوآوری و پیدا کردن راه‌هایی برای تجارتی بهتر را فراهم می‌سازد. و قعطا این اندیشه می‌تواند به سود مشتریان ما نیز باشد، چون ما آنها را به چشم یک بیگانه که مدت کوتاهی در این ایستگاه می‌ماند نگاه ن می‌کنیم، مشتریان ما مهمترین رکن و پایه‌های اصلی در این شرکت هستند.


   هوش تجاری:
ما یقین داریم که با استخدام منابع انسانی با هوش و با خلاقیت زیاد، به بهترین صورتی به مشتریان خود خدمت رسانی خواهیم کرد. اینکار امکان نگرشی مناسب برای انجام تمامی تصمیم‌گیری‌ها (فنی و تجاری) را فراهم می‌نماید. یک سازمان، متشکل از مجموعه‌ای از مهارتهای توازن یافته است که همگی آنها به همراه فراست تجاری به بیشترین سود برای مشتریان ما منجر می‌شوند.


   یکپارچگی:
اعتقاد این شرکت بر این است که اعضای گروه، مشتریان، فروشندگان، آژانسهای دولتی، شرکاء و تمامی نهادهای مرتبط، از طریق اعمال صداقت، درستی و امانت، به بهترین صورتی منتفع می‌شوند. صداقت، درستی و امانت، حقیقت است و در اندیشه عمومی، اخلاق، قانون و معنویات هرگز فراموش نمی‌شود. صداقت، درستی و امانت به صورتی است که هیچ داد و ستدی فریب‌آمیز نبوده و با بهترین نیتها انجام می‌پزیرد.


   خدمتگذاری:
ایمان ما این است که بهترین سازمانها برای خدمت‌رسانی طرح‌ریزی شده‌اند. به منظور خدمت رسانی، تمامی کارکنان در جستجوی آن هستند که به مشتریان، شرکاء، تامین کنندگان و به یکدیگر خدمت‌رسانی نمایند. این پویایی تضمین کنندۀ آن است که تمامی تولیدات و خدمات قابل تحویل ما براساس مشتری مداری تدارک دیده شده‌اند. به علاوه باور ما براین است که شرکت و مشتریان آن از طریق رهبران خدمتگذار به بهترین نحوی استفاده خواهند برد. تمامی مقامهای اجرایی در این شرکت بعنوان خدمتگذار درنظر گرفته می‌شوند.


   فضیلت:
باور ما بر آن است که تمامی کارهای محسوس و نامحسوس، نیازمند طراحی، اجرا و تحویل، با درنظر گرفتن اصل فضیلت هستند. براساس فضیلت، چنین تصور می‌شود که فرآیندها، روشها، رفتارها و محصولات از یک طبیعت برجسته هستند. هیچ چیزی نباید در حد متوسط انجام شود و تمامی کارکنان باید کوشش کنند تا در هر کاری بیشترین تلاش خود را به نحوی بکار ببند که بهترین خروجی اخذ گردد.


پیام شرکت:
راهکارهای شرکت مشکلات امروزی شرکتها را نه تنها با استفاده از تکنولوژی بلکه با تجزیه و تحلیل دقیق کسب و کار حل می‌کند. ما بر این عقیده‌ایم که دلیل به وجود آمدن یک راهکارمناسب بر اساس نیازهای شرکت است نه تکنولوژی. ما با این دیدگاه که تکنولوژی به عنوان یک ابزار بالقوه می تواند مشکلات شرکت را حل کند موافقیم و سعی داریم راهکارهایی ارائه دهیم که به حل مشکلات شرکتها در بازارهای رقابتی دنیا بپردازند. روش دو مرحله‌ای ما با درک نیازهای شرکت شما آغاز می شود. زمانیکه که مشکلات شناسایی گردید، ما براساس اولویتها و نیز بودجه شما راهکار خود را ارائه می دهیم. این راهکار یک بسته نرم افزاری کاربردی است که مناسب نیازهای شرکت شماست. این بسته اغلب با خدمات حرفه‌ای نیز همراه است که به بهبود اثربخشی سازمان شما کمک می‌کند. این خدمات حرفه‌ای عبارتند از:
• هماهنگ و همگون نمودن تمامی منابع سازمان شما.
• یک راه حل کامل و به روز تجاری عملی که ارزش سازمان شما را افزایش می‌دهد.
• کلیه فرآیندهای هسته‌ای خرید, فروش, برنامه ریزی, هزینه تمام شده, تولید، حسابداری و توزیع تجاری شما را پشتیبانی می‌کنند.
• فناوری‌هایی اطلاعات هسته‌ای تجاری شما را به کلیه کاربردهای مورد نیاز شرکت‌تان گسترش می‌دهد.
• دارای تخصص در فرآیندهای تجاری مهندسی مجددی که باعث کاهش هزینه‌ها، محدود شدن عدم بازدهی، روان‌سازی جریان کاری و انطباق راه‌حل‌ها با نیازهای تجاری شما خواهد شد.

صنایع مورد پوشش
آتوسا رایانه پارسیان موفقیت خود را مرهون ارائه راه‌حلهای ابتکاری است که به شرکتهای تولید کننده کمک می‌کنند، تا همچنان قابل اتکا، چابک و در صحنه رقابت باقی‌بمانند. هر صنعتی نیازها و چالشهای منحصر به فرد خود را دارا است که نیازمند راه‌حلهای مخصوص به خود می‌باشد. راهبرد ما در این خصوص عبارت است از:
• ما سازمانها و کارخانه‌های مشتریانمان را مورد بازدید قرار داده و برای شناخت چالشها و مشکلات آنها تمامی فرایند‌های موجود را بررسی و تحلیل نموده و با به‌روشهای جهانی تطبیق داده.
• ما بطور پیوسته گرایشهای صنعت را ردیابی کرده و مورد تحلیل قرار می‌دهیم و موارد لازم برای پشتیبانی آیندۀ تجارت آنها را بنا می‌گذاریم
• آتوسا رایانه پارسیان با گروه‌های کاربر، گروه‌های مشاور صنایع، شرکا و سازمانهای استاندارد در سرتاسر جهان ارتباط دارد.
• ما ره‌یافت‌های ابتکاری را برای مواجۀ مشتریان مان در زمینه‌های کاری توسعه می‌دهیم.
• این تعهدات، متضمن آن است که تلاشهای ما تامین کننده قابلیت عملکردی مورد نیاز برای چالشهای امروز و شرکت در چالشهای فردا با حصول اطمینان از امکان نتیجه گیری رقابتی است.
صنایعی که محصولات و خدمات ما در اختیار آنان قرار گرفته و شرکت‌های استفاده کننده از خدمات و محصولات ما به شرح زیر است :


نفت و پتروشیمی، صنعت ریلی،صنعت داروسازی، لوازم آرایشی و بهداشتی، صنایع شیمیایی، صنایع غذایی و نوشابه سازی، صنایع الکترونیک و کامپیوتر، صنعت خودرو سازی و قطعه سازان، صنایع سنگین، صنعت رنگ، جوهر و پلیمر، صنایع ساختمانی، تجهیزات مخابراتی و برق، نیروگاه و پالایشگاه، کالاهای مصرفی و مونتاژ، صنایع معدنی و فلزی و سایر …

 

عضویت در خبرنامه

تماس با ما

آدرس: خیابان کریم خان زند - به سمت میدان هفت تیر - ساختمان تجاری اداری کریم خان - طبقه پنجم - واحد 51A               شماره تماس : 982188867519+

دریافت اطلاعات تماس آتوسا رایانه پارسیان روی تلفن همراه     download 
Top
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر و سریعتر سایت استفاده میکنیم . برای استفاده این وب سایت از کوکی ، لطفا با تایید این موضوع به ما این اجازه را بدهید مشاهده قوانین. من این سایت را تایید میکنم تایید